بلندگوهای دیواری

بلندگوهای دیواری:

از دیگر بلندگوهای مورد استفاده در سیستم های پیجینگ میتوان به بلندگوهای دیواری یا ستونی دکوراتیو اشاره کرد.

این اسپیکر ها در دو تیپ معمولی و ضد آب تولید می شوند و به شما این امکان را می دهند که از آنها در مکان های باز یا سرپوشیده به دلخواه استفاده کنید.

اگر فکر میکنید که در فضای باز خود نیاز به کیفیت صدای بهتری دارید، به شما پیشنهاد میکنیم به جای استفاده از بلندگوی شیپوری از این نسل دکوراتیو استفاده کنید چرا که بلندگوهای ستونی مانند بلندگوهای سقفی در برخی از مدل های خود مانند بلندگوی دیواری JTR مدل JM 6060 دارای دو بخش ووفر و تیوتر می باشند، همچنین مجهز به کراس آور بوده که این مجموعه کمک میکند شما صدایی با کیفیت بالا و تفکیک صدایی مناسب را تجربه کنید که این تنها یکی از مزیت های این نوع بلندگوهاست.

بلندگوهای ستونی معمولا نسبت به نوع انتخابی توان های مختلفی دارند. و گاه خود از مجموع 3 یا 4 اسپیکر داخلی تشکیل می شوند و مناسب با اماکنی هستند که فضای استفاده از بلندگوهای سقفی توو کار و متعدد را ندارند، همچنین نصب در کنج دیوار ها به منظور استفاده موثر از فضا نیز مناسب می باشند، البته این امر حتمی و مطلق نبوده و به سلیقه مشتری و نیاز او بستگی دارد.

بلندگوهای ستونی معمولا وزن بیشتری نسبت به نوع سقفی خود دارند و با قابلیت گردش روی پایه دیواری خود، کاربر را قادر می سازند مسیر مستقیم صوت را به دلخواه تغییر دهد.

خانواده ستونی اسپیکر های پیجینگ نیز به دو نوع ولتی و اهمی تقسیم می شوند و شما می توانید متناسب با آمپلی فایر خود از آنها استفاده کنید.

ناگفته نماند که برخی از بلندگو های ستونی همزمان دارای ورودی های اهمی و ولتی می باشند که کمک میکند شما محدودیتی در استفاده از آمپلی فایر ها نداشته باشید که خود مزیت مهمی محسوب می شود.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.