راهنمای نصب و راه اندازی آمپلی فایر ولتی JTR-PC050

راهنمای نصب و راه اندازی آمپلی فایر ولتی JTR-PC050

آمپلی فایر JTR مدل PC050 از مدل های پاور میکسر ولتی این کارخانه تایوانی می باشد. این آمپلی فایر دارای دو خروجی ولتی مجزا و یک خروجی اهمی می باشد . جهت اتصال بلندگوها یه خروجی ولتی فرض بر داشتن دو خط در ساختمان ( دو لاین مجزا ) ، قسمت 0 ولت یا همان COM بلندگو را یکی کرده و به خروجی 0 ولت آمپلی فایر متصل می کنیم سپس ورودی + بلندگوهای لاین 1 را به CH1 و ورودی + بلندگوی لاین 2 را به CH2 آمپلی فایر متصل می کنیم. جهت کنترل صدای خروجی ولتی آمپلی فایر ابتدا توسط کلید های CH1 و CH2 خروجی موردنظر را فعال کنید سپس از طریق ولوم MASTER خروجی صدا را کنترل کنید ، توجه داشته باشید علاوه  بر ولوم MASTER از طریق ولوم MP3/FM صدای USB و رادیو و از طریق ولوم AUX1 و AUX2 صدای دستگاه های جانبی ورودی را می توان کنترل کرد.

یک عدد ورودی MIC جهت ورودی مستقیم میکروفن درنظر گرفته شده است که با ولوم MIC و MASTER صدای خروجی در بلندگوها تنظیم می شود.

از طریق ولوم TREBLE میتوان صدای خروجی در حال پخش را زیر کرد و با ولوم BASS صدای خروجی بم می شود ، این دو ولوم باید به گونه ای تنظیم شوند که صدای خروجی از لحاظ زیر و بم متناسب با نیاز تنظیم گردد.

ولوم های ECHO ، REPEAT و DELAY جهت تنظیم اکوی صدا در خروجی می باشد. REPEAT تعداد تکرار را کم و زیاد می کند و DELAY تاخیر بین تکرارها را کم و زیاد می کند و ولوم اکو میزان اکو را تنظیم می کند.

با کلید MP3/FM نوع ورودی انتخاب می شود رادیو باشد ویا اینکه فلش مموری، با فشردن این کلید MODE ورودی تعغیر می کند.



هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.